EQUIPS/COL·LABORADORS

TOTES AQUESTES PERSONES HAN FET POSSIBLE EL PROJECTE DE GRÀCIA TERRITORI SONOR DES DE 1996:
ADRIÁN MAS
ALAIN WERGIFOSSE
ALBERT CUÉLLAR
ALBERT GUITART
ALESSANDRO LO CASCIO
ALESSANDRO OLLA
ALVAR CRUSAT
AMANDINE LERROUX
AMÉLIE AGUT
ANA NÚÑEZ
ANDREIA SOARES
ANDRÉS NOARDE
ANDY CLARK
ANGELA SANDA
ANGÉLICA SÁNCHEZ
ANKI TONER
ANNA BENET
ANNA BUTRON
ANNA ROMEU
ANNA ROY HERNÁNDEZ
ANNA SERRA
ANTON IGNORANT
ANTONIO JIMÉNEZ
ARIADNA CASTEDO
BEL PUIJAGUT
BEL.LO TORRAS
BENOIT WELTER
BLANCA CERECEDA
BRICE GALVAN
BRUTUS
CARLES ALLENDE
CARLES BROS
CARLES LLÀCER ESCAMILLA
CARLOS AGUADO
CARLOS BENITO
CARLOS JOVELLAR
CARME NAJAR HENRY
CAROL GARSABALL
CAROLINE PHIPPS
CÀTIA FONSECA
CECILIA VÁZQUEZ
CLAIRE CERNIAUT
CLAUDI FELIU
CLIO FLEGO
CRISTIAN VEGA
CRISTINA REDONDO
CHIARA HUANG
CHRISTIAN KOHN
DANIEL G. MIRACLE
DANIEL NAGER
DANIEL SEDCONTRA
DARIO TANCHELLA
DAVID PICÓ
DIEGO GÜIZ
DOLORS BOATELLA
EDGAR ALEMANY
EDUARD ESCOFFET
ELENA VAL
ELI GRAS
ELI ÚBEDA
ELI VIDAL
ELISABET FERRER
ENRIC JARDÍ
ENRIQUE VILLALBA
ERIC LAFFITE
ERNEST ABENTÍN
FEDERICA GIULIANI
FELIPE CAVADA
FELIPE SIERRA
FERNANDA CHALI
FERNANDO MOLINA
FERRAN CUADRAS
FRANCESC FELIU
FRANCESC SANS
FRANCESC TICO
FRANCIS BLÁZQUEZ
GABRIEL GUZMÁN
GEMMA LLORET
GENIS CALPE
GERARD ALTAÏÓ
GERARD CISNEROS
GERMÁN LÁZARO
GIORGINA DONATI
GLÒRIA AUGUSTO
GUILLAUME CAYLA
GUILLEM COMES
GUIU LLUSÀ
HARA KRAAN
HARMEN VAN TWILLERT
HELENA FEBRÉS
IGNACIO LOIS
IO CASINO
IRENE SAVALL
ISAKI LACUESTA
JACOBO GÓMEZ-SEGADE
JAUME FERRETE
JAVI ROYO
JAVIER DOKSER
JAVIER HERNÁNDO
JESUS BROTONS
JOAN CATALA
JOAN PARERA
JOAN RAMON GUZMÁN
JOAN TEIXIDOR
JOAN-MARC JOVAL
JOANA MOLL
JOÃO BARROS
JORDI GIRBÉN
JORDI OLIVERAS
JORDI RABANAL
JORDI TURTÓS
JORGE SALCEDO
JOSÉ FONSECA
JUAN CANTIZANI
JUAN CREK
JUAN POUS
JUANJO SÁEZ
JULIÀ GUILLAMON
KARSTEN WENDT
KATY PHIPPS
LAIA CASINO
LAIA GONZÁLES
LAURA BASEIRIA
LAURA MARTÍNEZ
LAURA SORO
LAURA VENTURA
LIDIA EZQUERRA
LILI MARSANS
LINA BAUTISTA
LIS COSTA
LORENZO BIANCHI
LOURDES BARBAL
LÚA CODERCH
LUCÍA FLORES
LUCY TCHERNO IVANENKO
LLÚCIA SÁNCHEZ
MAIJA JULIUS
MANU MOLINA
MANUEL DE VAL
MAR CÓRDOBA
MAR MEDINYÀ
MARC ALMIÑANA
MARC LLORET
MARC O’CALLAGHAN
MARCO CHIARAMONTE
MARÍA BARRIOS COLL-VINENT
MARIA CASASSAS
MARIA DURÁN
MARÍA INÉS VALDIVIA TYER
MARIA PEREZ
MARIA PUGA
MARIA RUIZ
MARIA VADELL
MARIAN ORTEGA
MARTA OTERO
MARTÍ FARRÉ
MEMI MARCH
MERCÈ ROS
MÉRICI PÉREZ
MIGUEL GLON
MIQUEL FERRÉS
MIRIAM ALIAS
MIRIAM CASAL
MONTSE MATAS
NATÀLIA CUADRADO
NATXO PÁRAMO
NEREA GARMENDIA
NOÉ CORNAGO
NUARA IGNORAIN
NÚRIA CALVÓ
NÚRIA MARTÍNEZ VERNIS
OLGA SUÁREZ
ORIOL PÉREZ
ORIOL SOLER
ORIOL SOLER
PABLO ABRIL
PABLO MIRANDA
PAT HARRISON
PAULO AGOSTINELLI
PEDRO DEL REAL
PEDRO OLIVEIRA
PEPE BEL
PERE PUEYO
PETER SKUCE
PHILIPPE BERTRAND
PHILIPPE BLANCHARD
PILAR CATURLA
QUIM DÍAZ
RAMIRO COSENTINO
RAMON MARC BATALLER
RICARD ARES
RICARD LOZANO
RICARD PONS
ROBERTA DE CARVALHO
RODRIGO SAN MARTÍN
ROGER FORTEA
ROGER VILANOVA
ROMINA FUSCO
ROSA PERA
SALVADOR FRANCESCH
SARA NÚÑEZ
SARAH VIEVARD
SEBASTIÀ JOVANI
SERAFÍN ÁLVAREZ
SERAPI SOLER
SERGI DOLADÉ
SERGIO OCA
SILVIA BARTOLOMÉ
SILVIA COSTÁN
SILVIA MURA
SIMÓ CALVO
SOLENE GRELOT
SÒNIA LÓPEZ
SPELA KASTELIC
STÉPHANE OLIVE
STEPHE HETHERINGTON
THOR BUFALÀ
TOMÁS MORENO
TXELL RICO
VALÉRIE PROT
VÍCTOR BONET
VÍCTOR HURTADO
VÍCTOR NUBLA
XAVI CARBONELL
XAVIER ISERN
XAVIER MANUBENS
YASEMIN RASIDGIL
YAYA TUR
YURIS LESNIK

 

Comments are closed.

2017 HISTÒRIC GTS · DISSENY: JOANA MOLL / CHIARA HUANG · DOCUMENTACIÓ: VÍCTOR NUBLA / O'GLOR CARVALHO · RSS Feed · Entra

Organic Themes