ARTISTES

GRUPS, MÚSICS, ARTISTES, COL·LECTIUS I AGITADORS QUE HAN PARTICIPAT EN LES ACCIONS DE GRÀCIA TERRITORI SONOR DES DEL 1996 FINS ARA, PER ORDRE ALFABÈTIC

 

:ZOVIET*FRANCE:
+++
1 = 0
3QUINOX
8 TRIGRAMAS
12TWELVE
25 HOMBRES
47+6
A CERTAIN FRANK
A CUNT ON FMOL
ABDUL MOIMÊME
ACCIDENTS POLIPOÈTICS
ACEITE DE PERRO
ADELE MADAU
ADOLF ALCAÑIZ
ADRIÀ BOFARULL
ADRIANA SÁ & MARGARIDA MESTRE
ÀFRIKA MARTÍNEZ
AGNÈS PE
AGNÈS PRATS
AGUSTÍ MARTÍNEZ
AGUSTIN ALVAREZ
AIDA NADEEM
AIXÒNOÉSPÀNIC
AKANE ASAOKA
AKIRA RABELAIS
ALAIN DEVAUVE
ALAIN WERGIFOSSE
ALAN COURTIS
ALBERT GIMÈNEZ
ALBERT GUITART
ALBERT MÁRKOS
ALBERT REMI
ALBERT VERGÉS & RAFAEL DUYOS
ALBERTO BERMEJO
ALBERTO LOMAS
ALDO ARANDA
ALDO ARANDA – SARAH NICHOLS
ALDO RODRIGUEZ
ALEATORY GRAMMAR
ALEJANDRA & AERON
ALEJANDRO MORENO
ALESSANDRA GIURA LONGO
ALESSANDRA PATRUCCO
ALESSANDRO OLLA
ALESSANDRO OLLA & JUAN MANUEL CASTRILLO
ÀLEX MIOTA
ÀLEX MIRÓ
ALEXANDRE GUITART
ALFONSO MUÑOZ
ALFONSO VILALLONGA
ALFREDO COSTA MONTEIRO
ALGUNS HOMES BONS
ALIEN MAR
ALKU
ALKU ALL STARS
ALTABA / SAMSÓ / URÓS
ÁLVARO CABRERA
ÁLVARO MONTANÉ KREBS
AMAIA GARROSA & IKER ORMAZÁBAL
ANDRÍI ANTONOVSKIY
AMELIA CUNI & WERNER DURAND
AMÉRICO RODRIGUES
AMY DENIO
ANDREA MARTÍNEZ
ANDREA NEUMANN
ANDREU MORTE
ANDREU SUBIRATS
ANDY MOOR
ÁNGEL ZOTE
ANGELA JAEGER
ANGELO CONTO
ÀNGELS MARGARIT
ANKI TONER
ANKITONER METAMARS
ANNA BLUME FAN CLUB
ANNA FONT
ANNA PANTINAT
ANNA PANTINAT,  JAUME PANTALEÓN & QUIM DIAZ
ANNA RECASENS
ANNA RUBIROLA
ANNA SUBIRANA
ANNE-JAMES CHATON
ANNETTE KREBS & WENCESLAU GUARRO
ANTIHOMENATGE PARAPARÈMIC A CARLES HAC MOR
ANTON IGNORANT
ANTONI ROBERT
ANTONIO MURGA
ANTORCHA AMABLE
ARACELI IGLESIAS
ARANTXA MARTÍNEZ
ÁRBOL
ARCOS DE NEPAL
ARG VS A/VM
ARIADNA ALSINA
ARIADNA BOGONYÀ
ARIADNA RODRÍGUEZ
ARIES
ARMANDO BENITO
ARNAU OBIOLS LIBÈRRIM
ARNAU SALA
ARSONAL SYSTEM
ART INCUBE
ÁRUM
ASHWINI BIDEH DESHPANDE
ASMUS TIETCHENS
ATLETA
ATUN CON OLIVAS
AUDIOPESTE
AURELIO SILVA SÁEZ
AUTISTIK
AVOIDANCE
AXEL DORNER
AXENFELD
AYANKOKO!!!!
BABEL AGATHA
BALAGO
BANDA D’IMPROVISADORS DE BARCELONA
BANDA MUNICIPAL DE BARCELONA
BANDING
BARBARA HELD
BARBARA MORGENSTERN
BARRO
BARTOMEU FERRANDO
BEATRIZ SILVA
BEGOÑA GUASCH
BELMONDE
BENET PALET
BERNARD DONZEL-GARGAND
BERTA PUIGDEMASA
BESALDUCH & ELECTRIC STRING CELLOS
BÈSTIA FERIDA
BET GÀRGOLA
BH PROJECT
BIBIBI
BIG HAIR
BING SELFISH
BIRGIT ULHERR
BLACK SUN PRODUCTIONS
BLOOD QUARTET
BOB OSTERTAG
BORIS PORTER
BRAVIDO
BRAVO-LAGINESTRA
BRUITAL ORGASME
BSS3
BUICK
BURBUJAS
C-UTTER
C.D.
CABEZAS DE CERA
CABOSANROQUE
CACTUS
CAJA NEGRA
CAMPING
CANDOR CHASMA
CANTENAC DAGAR
CANVI DE SEGLE
CARGO
CARL STONE
CARLES ANDREU
CARLES ESTEBAN
CARLES HAC MOR
CARLES ILLA
CARLES MALLOL
CARLES PERIS
CARLOS GÓMEZ
CARLOS MEDINA
CARLOS PADRISSA
CARLOS PAZOS
CARLOS T. MORI
CARLOS VILLENA
CARLOS ZINGARO
CARME GARRIGÓ
CARME TORRENT
CARMEN BURGUESS
CARIES
CARO SNATCH
CAROLA ORTIZ
CARTER PILER
CARTER TUTTI
CASICUARTETO LUMIÈRE
CASPAR BRÖTZMANN
CAT HOPE
CATERINA BALCELLS
CATHERINE CERESOLE
CECILIA COLACRAI
CHAGAS CURADO VIEGAS WIND TRIO
CHARLEMAGNE PALESTINE
CHARLES HAYWARD
CHEMA ALONSO
CHOP SUEY
CHRIS CUTLER
CHRISTER IRGENS-MØLLER
CHRISTIAN DERGARABEDIAN
CHRISTIAN WOLFARTH
CHUPACONCHA
CICORP
CIUDAD LINEAL
CLARA GARÍ
CLARA-IRIS RAMOS
CLARA TENA
CLAUDIO SIMONETTI’S GOBLIN
CO STREIFF
COÀGUL
CÔCLEA
COEVAL
COLECTIVO HISPANO-SUIZA
COL·LECTIU VINFONIES
CONTO-SCIAVIOLINO
CONVOLUTION
CORNELIUS COUGHING
CORNUCOPIA
COSMIC NI
CRASHCATS
CREMASTER
CREMATOGASTER
CRISTIAN VOGEL
CRISTIN WILDBOLZ
CRISTINA TASCÓN
CRO2
CUBO
CUCU TRASH
CUISINE CONCRÈTE
CUIT B.
CUT HANDS
CUZO
CYRIL LEFEBVRE
D_INFECTION
DA COSTA
DALMAU BOADA
DAMO SUZUKI & NOU BODIES
DANIEL BLINKHORN
DANIEL NÀGER
DANIEL SEDCONTRA
DARGELOS
DARK MATTER
DAS GUMMI
DAS SYNTHETISCHE MISCHGEWEBE
DAVID CASTILLO
DAVID COTNER & ALENA KITSON
DAVID MOSS
DAVID PICÓ
DAVID PICÓ + XAVI CASAN
DAVID RIBAS
DAVID RODRIGUEZ
DAVID SHEA
DAVID SOLER, SUSO SÁIZ & XAVI MOLERO
DELPHINE DELAS
DEREK BAILEY + HISAKO HORIKAWA
DESTROY MERCEDES
DEUTSCH NEPAL
DEXTER WARD
DIANA
DIE AUDIO GRUPPE
DIFÍCIL EQUILIBRIO
DIFONDO / MARTUCCI
DISHWASH + JORDI FARRERAS
DISKONO
DJ A
DJ AMSIA
DJ ANGEL MOLINA
DJ ATÚN
DJ BLUE
DJ DE LA MUERTE
DJ EA7_DMZ
DJ FELIPE
DJ FISH´N´FISH
DJ JESÚS BROTONS
DJ JORDI TURTÓS
DJ MAURI
DJ MARCELLE/ ANOTHER NICE MESS
DJ MIGUELITO SUPERSTAR
DJ ROC
DJ SHAK
DJ SHAKIRA B.
DJ T.I.K.
DJ ZERO
DJ=VIDA
DMITRY VASILIEV
DO
DOLORS BOATELLA
DON SIMÓN & TELEFUNKEN
DORESTE & MATOS
DOUGLAS FERGUSON
DR. RES
DRIA
DRUHB
DUMBALACANALLA
DUO CONTROL
DUO DES AUTRES
DUO VIK-VAPORÚ
DUOT
DURAMAAR
DURÁN VÁZQUEZ
DWELLINGS AND DRUSS
DYAD
EARSTEELERS
EARZUMBA
ED ORFF
EDGAR ALEMANY
EDU LÓPEZ
EDUARD ALTABA
EDUARD ALTABA + GUIM VALLS
EDUARD DELGADO
EDUARD ESCOFFET
EDUARD FINESTRES
EDUARDO INFANTE
EDUARDO POLONIO
EDWIN TORRES
EGEA
EGO:TRIP
EH!
EKKEHARD EHLERS
EL BICICLETERO
EL CARRER VIRTUAL
EL CORSAL DESASTRE & L’PROJECTIONISTE
EL NAUFRAGUITO
EL ORGANILLERO-CANTANTE DE BARCELONA
EL TÍO BASTIÁN CON EL CUADRO FERNÁNDEZ-CLARET
ELECTRIFIED ETHER
ELECTROCUGAT
ELI GRAS
ELI GRAS + CÈLIA SÁNCHEZ-MÚSTICH
ELIANE RADIGUE
ELISENDA SERRANO
ELOI PUIG
ELS CAMPS DEL CINABRI
ELS SURFING SIRLES
EMBRYO
EMMANUEL ACOSTA
ENEKO ALCARAZ
ENRIC CASASSES
ENRIC CASASSES + PEP PASCUAL
ENRIC CERVERA
ENRIC HERNÀEZ
ENRIC JARDÍ
ENRIC LES PALAU
ENTRE VIFS
EQUIPO DE ACCIÓN SONORA
ERIC MCFADDEN EXPERIENCE
ERIKA STUCKY
ESPAI DE TREBALL ALTERNATIU
ESPLENDOR GEOMÉTRICO
ESQUEMA
ESTER FORMENT
ESTHER PLANAS
ESTHER XARGAY
ETERMORTIFERA
EUGENE MARTYNEC
EVOL
EVRU
EXÒTICA CLUB
EXPERIMENTACLUB + LIMB0
FABRIZIO CASTI & ELIO MARTUSCIELLO
FAKTOR BOSSAR
FALO PORTUGUÉS
FALZONI-BARBERAN
FAMELIARS
FANFÁN
FARAÓN
FASANI-MANCINI
FEDE MONTI
FEDERICA PORTELLO
FEEDBUG
FELIPE OTONDO IRAMA
FELIZ PEZ
FERNANDO JOBKE
FERNANDO LAGRECA
FERRAN BESALDUCH
FERRAN FAGES
FHILIPPE PETIT
FIAT 600
FIFTYFIFTY
FILE UNDER TONER
FINA ARNEDO
FITA N’DO
FLOY KROUCHI
FMOL TRIO MINUS ONE
FRANCESC DÍAZ I MELIS
FRANCESC FELIU
FRANCESC VIDAL
FRANCISCO HOYOS
FRANCISCO LÓPEZ
FRANCISCO LÓPEZ’S ABSOLUTE NOISE ENSEMBLE
FRANCO JENNEWEIN
FRANÇOIS POYET
FRANK SALA
FRANZISKA BAUMANN
FRED FRITH GUITAR QUARTET
FRÉDÉRIC ACQUAVIVA
FREE ART THREE
FREENÈTICS
FREIGHT TRAIN
FUEGO
FULL BLAST
FURMI GÓMEZ
GABRIEL VENTURA + GERARD VALVERDE + ROSA THARRATS
GABRIELE HASLER
GALASSI-DE ARMAS
GALIANA & SAAVEDRA
GAMES ADDICTION
GAT
GENÍS BAGÉS
GEORGES CASTAGNÉ
GERARD ALTAÏÓ
GERARD MELOUX
GERARD QUINTANA / EDUARD ESCOFFET
GERARD-PHILLIPPE BROUTIN
GERHARD ILLI
GERMÁN LÁZARO
GERT–JAN PRINS
GIRLSWHOLIKEPORNO
GISELLA FRONTERO
GLOBAL GUARANTY ORCHESTRA
GLÒRIA AUGUSTO
GLÒRIA BASTÉ
GODAI GARCIA
GOEM
GONZALO ESCARPA
GONZALO MARCUZZI
GONZO
GOUYKO
GRAVES
GRINGOS
GRÖSSO
GROUPE DE MUSIQUE ELECTROACOUSTIQUE D’ALBI TARN
GRUS
GTS SOUND SYSTEM + LA CALDERA
GUILLAMINO
GUILLAUME CHAPPEZ
GUILLEM CASTAÑO
GUILLEM CIFRÉ
GUILLERMO CORONILLA
GUILLERMO MARTORELL
GÜNTER MÜLLER
GUSTAVO LESGART
GUY NADER
HARA KRAAN
HARMONIA CARMONA
HECKER
HEIDI MORTENSON
HEIDRUN SCHRAMM
HENNING FRIMANN
HERPES
HILDEGARD KLEEB & PELAYO FERNÁNDEZ ARRIZABALAGA
HIROSHI KOBAYASHI
HOTEL HERMÉTICO
HUAN
HUETE
HYDRA
HYSTERIOFUNK
IBA OLESTARS
IGNACIO LOIS
IGNACIO LOIS + ORIOL SAULEDA
IKER ORMAZÁBAL
IKLO
ILARIA MAURO
ILIOS
INA DUNKEL
INCITE
INDIGENTS
INRI
INSTITUT FATIMA
IÑAKI RIOS
IO CASINO
IRIS
IRIS FORESTA
ISAKI LACUESTA
ISÒBARES
IURY LECH
IVO NAÏF
IVO SANS
JACK TORRANCE
JACO
JACOBO SUCARI
JACOPO MILIANI
JACQUES LE GUITARRISTE
JACQUI DÉTRAZ
JAKOB DRAMINSKY HØJMARK
JANE RIGLER
JANEK SCHAEFER
JASON BOLTE
JAUME ARÀJOL
JAUME BALAGUERÓ & SOL LAGARTO
JAUME FERRETE
JAUME L. PANTALEÓN
JAVIER ABAD
JAVIER ÁLVAREZ
JAVIER CALVO & IGNACIO LOIS
JAVIER HERNANDO
JAVIER NAVARRETE
JEAN-FRANÇOIS PAUVROS & JØRGEN TELLER
JEAN PIERRE ARNOUX
JEAN-LOUIS BELMONTE
JESÚS BROTONS
JOAN ANTÓN MAS
JOAN BAGÉS
JOAN CANAL
JOAN PALACIO
JOAN RAMON GUZMÁN
JOAN SAMARTÍ
JOAN SAURA
JOAN SIMÓ
JOAN TEIXIDOR
JOAN VINUESA
JOAN-ELIES ADELL
JOANA BRABO
JOÃO COSTA LIMA
JOAO LIMA
JOAO MARTINS
JOÃO PEDRO VIEGAS
JOCHEN ARBEIT
JOHANSON / DÖRNER / NEUMANN
JOHN CAGE’S SONG BOOKS
JOHN NICHOLS III
JOHN WILLIAMS
JORDI DEDA
JORDI GIRBÉN
JORDI MARTINEZ GÜELL
JORDI MITJÀ
JORDI OLIVERAS
JORDI RUSSINYOL
JORDI TURTÓS
JORDI VILÀ
JORGE CALVO
JORGE HARO
JORGE LIMA BARRETO
JØRGEN TELLER
JOSE ANTONIO DELGADO + SARA GARCÍA
JOSE ROSSELLÓ
JOSÉ SÁBADO
JOSE+
JOSEMA URÓS
JOSEP MANUEL BERENGUER
JOSEP MARIA BALANYÀ
JOSEP PEDRALS
JOSEPH RACAILLE
JUAN CANTIZZANI
JUAN CREK
JUAN MATOS CAPOTE
JUAN PABLO ECHEVERRI
JUAN PABLO VILLA
JUDITH JUILLERAT
JULIA KENT & ÁRBOL
JÚLIA PÉREZ FOLGUERA
JULIÁN L. ELVIRA
JULIETA DENTONE
JULIO SANZ VÁZQUEZ
JULIUS NAME
JULLIAN HOFF
JUNKIE GUATEQUE
JUSTO BAGÜESTE
K11135
K23R3
KAFFE MATTHEWS
KASPER T. TOEPLITZ
KÄTHE KRUSE
KELSOLO
KEPA LANDA
KHEPTSNEM
KIM CASCONE
KLAUDIA
KOCH / SCHÜTZ / STUDER
KOJI ASANO
KONIEC
KONK PACK
KRIS LIMBACH
KRISTOFF K. ROLL
KRZYSZTOF KNITTEL
KUKAN
KVASAR
L’ENFANCE ROUGE
LA LIDIA
LA MAL COIFFÉE
LA MOSCA
LA ORQUESTA DE LA MUERTE
LA ORQUESTA DEL CABALLO GANADOR
LAIA ESTRUCH
LAIA GONZALEZ
LALI BARRIÈRE
LAPTOPLESS URQUESTRA
LARRY KARUSH
LARS FEISTKORN
LASSE MARHAUG
LAURA BATALLER
LAURA KAVANAUGH & IAN BIRSE
LAURA SANGUINETTI
LCD
LE CIEL AFÒNIC
LE DIABLO MARIACHI
LE FREAK
LE NŒUD LOGIQUE
LE PETIT RAMON
LÊ QUAN NINH
LE VOL
LEE FRASER
LEFOU GRAS
LENKA MORAVKOVA
LEO BETTINELLI
LES ANCIENS
LES AUS
LES MALES HERBES
LES POULES
LES REINES PROCHAINES
LES SORDINES
LIBA VILLAVECCHIA
LIBAS TRAUM TRIO
LIEUTENANT CARAMEL
LINA BAUTISTA
LINALAB
LINKAHUMANA
LIZ SAIU
LIZIPAINS
LLORENÇ BARBER
LLORENÇ TORRADO
LLUÍS NACENTA
LOCUSTA MIGRATORIA
LOGOS DUO
LOLA LÓPEZ LUNA
LOS BRNCIC
LRAD
LT CARAMEL
LT CARAMEL & LOUISE BLANCHARD
LUCAS ABELA
LUCAS PERCUOCO
LUCAS QUEJIDO
LUCHO HERMOSILLA
LUCHO PRADO
LUCÍA C. PINO
LUCIUS WORKS HERE
LUCY TCHERNO
LUIGI ARCHETTI
LUÍS FERNANDES
LUÍS VALLÉS
LULÚ MARTORELL – NÚRIA MARTÍNEZ-VERNIS – MARTÍ SALES
LUMEN
LUMMM
LUVE
LYDIA LUNCH
MACROBUKKAKE
MACROMASSA
MAGDA PUCCI
MAGDALENA JIMÉNEZ
MAIN
MAITE NINOU
MAJA RATJKE
MAKE-D PRODUCTIONS
MANCEBÍA POSTIGO
MANEL PUGÈS
MANON ANNE GILLIS
MANUEL DE VAL
MANUEL M. MOTA
MANUEL MORALES
MANUEL RUBIALES
MAOC’ESTTOI
MARA SMALDONE
MARAM TRIO
MARC EGEA
MARC EGEA + JOMA
MARC FLORENSA
MARC O’CALLAGHAN
MARC VALLS
MARC VIAPLANA
MARC VILANOVA
MARÇAL FONT
MARCEL PIÉ
MARCEL·LÍ ANTÚNEZ
MARCELO ESPINDOLA
MARCELO EXPÓSITO
MARCO BELLONZI
MAREK CHOLONIEWSKI
MARGARIDA GARCIA
MARGARITA BLANCA
MARI CARMEN CABALLERO
MARIA DURÁN
MARÍA MUÑOZ
MARIA RODÉS
MARIONA SAGARRA
MARK CUNNINGHAM
MARKUS BREUSS
MARTÍ
MARTÍ RUIZ
MARTÍ SALES
MARTIN HUG
MARTIN KLAPPER
MARTIN TETREAULT + MERCHE ROSALES
MARTINE ALTENBURGER
MATHIEU BOSI
MATÍAS CORNO
MATTHIAS SCHUBERT
MATTIEUH HA
MATTIN
MAURI
MAURO SAUTHIER
MAX
MAX BESORA
MAXURI
MEAM
MEETING SAXOPHONE QUARTET
MEI
MELVILLIANA
MERZ MAIL
METRO RADIO LAFONTE
MGLON
MICHAEL GRIENER
MICHAEL ROTHER & DIETER MOEBIUS
MICHEL DONEDA + NICOLAS DESMARCHELIER + OLIVIER TOULEMONDE
MIGUEL ÀNGEL MARÌN
MIGUEL CABRAL
MIGUEL CARVALHAIS
MIGUEL MARÍN
MIKA VAINIO
MIL PESETAS
MILLÁN
MINUIT DE LACROIX
MIQUEL ÀNGEL MARÍN
MIQUEL DELAY
MIQUEL JORDÀ
MIQUEL JORDÀ + SÒNIA SÁNCHEZ
MIQUEL PARERA JAQUES
MIR BLIB
MIRA CALIX
MIREIA TEJERO
MIREIA TEJERO & ADELE MADAU
MIREIA TEJERO + DOLORS MIQUEL
MISALUBA QUINTET DE FUSTA AMB CARLES HAC MOR
MISALUBA SEPTET
MMMM…
MODERN MONEY MECHANICS
MOHOCHEMIE
MÓNICA EXTREMIANA
MONIEK DARGE
MONIGOTICS MUSICS
MONNO
MONOLAKE
MONTEVIDEO 10
MONTSE COLOMÉ
MONTSERRAT CORTADELLAS
MOTOR COMBO
MOUSEDOWN
MR. HUBBA Y EL MONO INVENTOR
MUERAN HUMANOS
MURCOF
MUSHKA
MÚSICA VENENO
MUSIDORA
MUT TRIO
MUTO
MUTRON
NAD SPIRO
NARWHAL
NATALIA ANGEL
NATALIA JIMÉNEZ
NÉBOA
NEO KINOK
NEOTROPIC
NESTOR MUNT
NICHOLAS COLLINS
NICO ROIG
NICOLÁS DE ANGEL
NIELS WINTHER
NIKKA
NILO GALLEGO
NIMBUS
NO GOD RITUAL
NOÉ CORNAGO
NOELIA DILOY
NOIR NOIR
NOISE DREAMS MACHINA
NOMDENOIA
NORA GOMRINGER
NUNO REBELO
NÚRIA ANDORRÀ + MANEL SALAS
NÚRIA FONT
NÚRIA MARTÍNEZ-VERNIS
NÚRIA MARTÍNEZ VERNIS + RAMON SOLÉ
O.V.N.I.
O’GLOR CARVALHO
OBMUZ
OBSOLETE FARMER
OCTOPUS
OLGA MESA
OLGA SUÀREZ
OLGA TRAGANT
ONGAKU 2
OOR
ORIOL LAGÉ
ORIOL LUNA
ORIOL PERUCHO
ORIOL PONSDEVALL
ORIOL ROCA
ORIOL ROSSELL
ORIOL TRAMVIA
ORLANDO GUILLÉN
ORQUESTA DE LA MUERTE
ORQUESTRA DE CAMBRA VILA DE GRÀCIA
OSCAR ABRIL ASCASO + SEDCONTRA AVEC DES EX-IVO NAÏF ET ANTUAN
OSCAR DE PAZ
OSCAR VIDAL
OSSO BUCCO
OSSO EXÓTICO
OSVALDO CIBILS
PABLO RECHE
PABLO REGA
PABLO SANZ
PACIFIC 231
PACO JORDI
PAD
PANAYIOTIS KOKORAS
PANOTXA
PANOTXA I ATROFE
PAOLO ANGELI
PAOLO SANNA
PAPA DUPAU
PARABOLIC
PASCAL COMELADE
PASHUPATINATH
PAT MACDONALD
PATRICE SOLETTI
PATRICIA USERO
PATXI VALERA
METACENTRO
PAU PASCUAL I GALBIS
PAU RIBA
PAU TORRES
PAUET’N JOÏET
PAUL GIGER
PAUL STOUTHAMER
PAULO RAPOSO
PEDRO F. BERICAT
PEDRO LÓPEZ
PEDRO RAMOS
PEDRO TUDELA
PEINTURES SONORES
PELAYO F. ARRIZABALAGA
PENTINA’T LULA
PEOPLE LIKE US
PEP BLAY
PEP FIGUERAS
PEP MASIQUES
PEP PASCUAL
PEP RAMIS
PERE CARDONER
PERE OLIVER JØRGENS
PERE PINA
PERE PONS
PERE SOUSA
PERUCHO’S
PESANERVIA
PETER CUSAK
PETER HOLLINGER
PETIT COMITÉ DEL TERROR
PETRUSHKA
PHIL LINK
PHILIP SCHEFFNER
PHILIPPE BLANCHARD
PHILIPPE FAUJAS
PHILL NIBLOCK
PIDGINS
PIERRE BASTIEN
PIERRE COPPIER
PIERRE JOLIVET
POCKETBOOK OF LIGHTNING
POL PADRÓS
POLÍGONO HINDÚ ASTRAL
POPULAR 66
PÒSIT DE PESCADORS DE GRÀCIA
POST-OP
POVIDONA YODADA
PROJECTE KALDUK – TEJERO
PROJEKTO HOMBRE
PROPELLER ISLAND
PUCE MARY
PUIX
PUPILLE
PUTAN CLUB
QA’A
QUICU SAMSÓ
QUIM DÍAZ
QUIM TARRIDA
RABBIT
RADIAN
RADIKAL SATÁN
RÀEO
RAFAEL METLIKOVEZ
RAFAEL ZARAGOZA
RAGUL
RAMON BIGAS
RAMON CALDUCH
RAMON GUIMARAES
RAMON MARC BATALLER
RAMON SOLÉ
RANMA ½
RAPOON
RAS.AL.GHUL
RAÚL FERNANDEZ
RAYO-60
RAYO-60 & DAVID SOLER
RECHE / COURTIS
REFREE
REPTILIAN MAMBO
RESIDUAL GURUS
RICARDO DE ARMAS
RICARDO IGLESIAS + GERALD KOGLER
RICHARD PINHAS’ SCHIZOTROPE
ROBERTO ROBAO
ROC JIMÉNEZ
ROCKET IN MY POCKET
ROGELIO PEREIRA
ROGER FORTEA
ROLF JULIUS
ROMAN RAMON
ROSALIND HALL
ROSER LÓPEZ
ROTNIP
ROTOK
ROVA SAXOPHONE QUARTET
RUTH BARBERAN
RUTILANT
RYO CO
SAFARI
SAGARRA/SUBIRANA
SALVADOR FRANCESCH
SAMI ABADI
SANDRINE MARICOT
SANTI MAYOR
SANTIAGO LATORRE
SAPHO
SARA ANGLADA
SARA HERCULANO
SATIENIANA GRACIENCA
SAURA / TORRENT
SAVERIO EVANGELISTA & FEDERICO SPINI
SCOTT ARFORD
SEBASTIÀ JOVANI
SEBASTIÀ ROURE
SEBASTIÁN ESCOFET
SEBASTIÁN GARCÍA FERRO
SEBASTIAN GRAMSS
SEBASTIÁN TAPIA
SEI MIGUEL UNIT CORE
SEIN UND ZEIT
SELVA DE MAR
SERAFÍN ÁLVAREZ
SERAPI SOLER
SERGI DOLADÉ
SERGI JORDÀ
SERGIO CABALLERO
SESAM-O
SETSFREE
SHAKIRA BENAVIDES
SHELTERNOISE
SHIVA SOUND
SHOEG
SIEGFRIED CEBALLOS
SIGHTINGS
SILENCE…ESTAMOS PESCANDO
SILK-GATE
SILVIA CUESTA
SÍLVIA ESTEVE
SILVIA PIVA
SIMÓ CALVO
SIMON BALESTRAZZI
SIMONE FALIVA
SIMONE WEISSENFELS + BERTA PUIGDEMASA + PATXI VALERA
SIN ANESTESIA
SINA FALLAHZADEH
SINSAL
SLASHER TOMPKINS
SLEAZE ART
SNORKEL QUINTET
SOFIA BERTOMEU HOJBERG
SOIZU
SOL REZZA
SOLENOPSIS INVICTA
SOLWATT (CLAUDIA SOLANO)
SONIC BITCH
SÒNIC-MÒMIC
SONORA MTY
SONS DE BARCELONA
SONS OF BRONSON
SORA
SPAZZFRIKA EHD
STEAMBOAT SWITZERLAND
STEFAAN VINCKEVLEUGEL
STEFANIE RINGES
STEFANO SCODANIBBIO
STELLA HAGEMANN
STÉPHANE OLIVE
STEVE BUCHANAN
STEVE STAPLETON & ANDREW LILES
STOCHA
STRÖNK
STUDIO FORUM
SUPERELVIS
SUPERELVIS
SUSANA KULIA
SUSANA LÓPEZ
SUSTAINER
SVEN ÅKE JOHANSSON
SVMN_KA + VLEVERTH
SYLVAIN RIFFLET MECHANICS
TAMA KETTAR
TAPE
TARANNÀ
TARGETSTUDIO
TELECTU
TELEFORM & MARCUS MAEDER
TENDRUMS
TERE RECARENS
TERESA PUIG
TERRY RILEY
TETSUO FURUDATE
TEXAS SCIFI
THE DOMESTIC TICK BAND
THE GRACIA ALL-STAR FONETIK ORQUESTRA
THE INTERNATIONAL NOTHING
THE LINN YOUKI PROJECT
THE MAN WITH A HYENA
THE MASTER MUSICIANS OF JAJOUKA
THE REMEDY
THE ROOM
THE WALTER THOMPSON BARCELONA SOUNDPAINTING ORCHESTRA
THE WALTER THOMPSON ORQUESTRA
THÉO MARTELET
THÉO VALLET
THOMAS KÖNER
THOMAS V. CHRISTIE
TIGER MENJA ZEBRA
TIM HODGKINSON
TIM O’NELLIN
TINA GIL
TITO
TOM CHANT
TOM ZUNK
TONI MORANTA
TONI SERRA
TONI TENA
TORE HONORÉ BOE
TORNASOL
TRES
TREVOR WISHART
TRIO DE IMPROVISACIÓN
TRIO IMPROMPTU
TRIO LIO
TRIO LOCAL + CONSTANZA BRNCIC
TRIOXIDE
TRIULET
TRUNA
TRUÑO GOURMET
TSUKIKO AMAKAWA
TUNA PASE + EDUARD ALTABA + LIEUTENANT CARAMEL
TURING TARPIT
TÜSÜRI
TXEMA GONZÁLEZ DE LOZOYO
UDO LÁTEX
ULRICH MITLAFF & MIGUEL MIRA
UN CADDIE RENVERSÉ DANS L’HERBE
URBANO MISTICA AMPLITUDE + GINSENG
URSULA VALLEJO
URU / EQUIPO ELEVADOR
USTED ES UN COLECTIVO
UXUKA
VAIRA
VALENTIN PELISCH
VALENTINA
VALÉRIE VÉTIVIER
VASCO TRILLA
VE Y MAR
VEIVI GISUS URKESTRA
VENÉREA
VER SACRUM
VERNIER 1418
VERO CENDOYA
VIALKA
VICENS ALTAIÓ
VICENTE ESTIVALIS
VICTOR AGUADO
VICTOR BONETARBOLÍ
VÍCTOR G. ROCA + JUAN VICO
VICTOR HURTADO
VICTOR LOBO
VICTOR NUBLA
VICTOR PAVIA
VICTOR SOL
VICTORIA MACARTE
VIDA MUERTA
VINCENT ESTIVALIS
VINILETTE
VIOLETA GÓMEZ
VITOR JOAQUIM
VON MAGNET
VOZ MAL
VRAK’TRIO
WADE MATTHEWS
WARP TRIO
WE EAT MEAT
WERNER KODYTEK
WILLIAM GEORGE
WILLIAM PRICE
WOBBLY
WUNDERKAMMER
XAVI CARBONELL
XAVI LOZANO
XAVI TORT
XAVIER GAVIN
XAVIER MANUBENS
XAVIER MARISTANY
XAVIER TÀSIES
XAVIER THEROS
XEDH
XGUIX
XESCO MERCÈ
XMARX
XVM
XYRAMAT
YAK42 + MARIA CABRERA
YANN DUB
YE77A
YOLANDA URIARTE
YOLANDE HARRIS
YOSHI WADA
YVES CERF & CAROL OSSIPOW
ZA!
ZANSTONES
ZAZALIE Z.
ZBIGNIEW KARKOWSKI
ZERO
ZETA
ZNGR ELECTROACOUSTIC ENSEMBLE
ZOMBIE ZOMBIE
ZÓNULA
ZOZOBRA
ZUL
ZULO BELTZA
ZUSH

Comments are closed.

2017 HISTÒRIC GTS · DISSENY: JOANA MOLL / CHIARA HUANG · DOCUMENTACIÓ: VÍCTOR NUBLA / O'GLOR CARVALHO · RSS Feed · Entra

Organic Themes